Női kézilabda NB I – Negyedik a Loki

Sport

Az Érd végzett a harmadik helyen a női kézilabda NB I-ben, mivel csütörtökön idegenben is legyőzte a Debrecent, így kettős sikerrel szerezte meg a bronzérmet.
K&H női liga, rájátszás:
a 3. helyért, visszavágó:
DVSC-TVP – Érd 20-21 (13-10)
—————————-
A párharcot kettős győzelemmel, 46-41-es összesítéssel az Érd nyerte.

A meccs vége után átvehették különdíjaikat a DVSC-TVP játékosai, majd a szurkolók és a klubvezetés köszöntötte az öt búcsúzó kézilabdázót, Kudor Kittit, Karnik Szabinát, Slakta Petrát, Szilágyi Ágnest és Víg Vivient.

A KÜLÖNDÍJASOK

Az Év legeredményesebb játékosa:Kudor Kitti
Az Év Kézilabdázója: Marija Garbuz
A Közönségdíjas: Kelemen Éva

DVSC-TVP–ÉRD 20–21 (13–10)
Debrecen, 2000 néző. V: Bán, Szloska
DVSC: LAJTOS – Varsányi 2, Karnik Sz. 3, KUDOR 7 (5), B. Klikovac 1, GARBUZ 4, Kelemen. Csere: Horváth-Pásztor (kapus), Szilágyi Á. , Marincsák, Slakta, Sirián, Siska 2, Deszpotovics 1. Edző: Tone Tiselj
ÉRD: JANURIK – KRPEZS-SLEZAK 6 (2), Kisfaludy, A. Bulatovics 2, SIGNATÉ 2, KLIVINYI 5, Fekete B. 2 Csere: Gridnyeva, Győri (kapusok), M. GONZÁLEZ 3, Barján, O. Vukcsevics, Szabó L. 1 (1), Havronyina, Gulyás, Vajda L. Edző: Szabó Edina
Az eredmény alakulása: 6. perc: 3–1. 15. p.: 5–6. 21. p.: 8-7. 27. p.: 11–9. 34.p.:16-11. 45. p.: 17-15. 54.p.: 18-18. 58. p.: 19-19.
Kiállítások: 6, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 4/3

MESTERMÉRLEG
Tone Tiselj: – Fantasztikus hangulatú mérkőzést élhettünk át, hihetetlen élmény ilyen közegben, ilyen közönség előtt kézilabdázni. Nagyszerű szezont produkáltunk, büszke vagyok a csapatomra. Ma is jól játszottunk, és nagyszerű élménnyel gazdagodtunk. Köszönöm a játékosoknak, és a nézőknek is a nagyszerű teljesítményt.
Szabó Edina: – Fantasztikus teljesítményt nyújtott a csapatunk a szezonban, gratulálok minden játékosomnak. Köszönjük a mérkőzés fantasztikus hangulatát mind az érdi, mind a debreceni szurkolóknak. A harmadik hely mellé számomra még társul egy nagy élmény is.