Kassai Viktor játékvezető

Utolsó percben megítélt büntetővel kapott ki a Loki Székesfehérváron

Sport

A hosszabbítás utolsó másodperceiben értékesített tizenegyessel győzte le a Videoton a vendég Debrecent szombaton, a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójának záró mérkőzésén.
OTP Bank Liga, 5. forduló: Videoton FC – Debreceni VSC 1-0 (0-0) ————————————- Felcsút, 1929 néző, v.: Kassai
gólszerző: Lazovic (97., 11-esből)
sárga lap: Pátkai (77.), Fiola (83.), Henty (86.), illetve Kinyik (2.), Könyves N. (19.), Filip (40.), Jovanovic (74.), Tőzsér (84.), Szatmári Cs. (93.), Nagy S. (96.)

Videoton FC:
————
Kovácsik – Nego, Juhász R., Fiola, Stopira – Hadzic, Pátkai (Géresi 86.), Varga J. (Maric 60.), Suljic – Lazovic, Henty

Debreceni VSC:
————–
Nagy S. – Bényei, Kinyik, Szatmári Cs., Ferenczi J. – Tőzsér – Jovanovic (Csősz 96.), Holman (Mészáros N. 90.), Filip, Könyves N. – Tabakovic (Mengolo 77.)

A találkozó elején a vendégcsapat volt aktívabb, a visszafogottan kezdő Videoton negyedóra elteltével “érkezett meg” a meccsbe, ám helyzeteit nem váltotta gólra.

Fordulást követően is jóval többet birtokolta a labdát a hazai gárda, de sorra kihagyta ziccereit. A Debrecen leginkább a védekezéssel törődött és csak elvétve jutott el a fehérvári kapuig. A mérkőzést végül Danko Lazovic döntötte el a 97. percben értékesített tizenegyessel.