Kondás Elemér: A gólokat az ellenfél lőtte

Sport

A két vezetőedző értékelte a DVSC-TEVA – Ferencváros (0-3) mérkőzésen látottakat.

Kondás Elemér, a DVSC-TEVA vezetőedzője: – Izgalmas, jó mérkőzés volt, sok helyzettel, egy probléma volt, hogy a gólokat az ellenfél lőtte. Nekünk is megvoltak a lehetőségeink, de nem tudtunk a hálóba találni. A második félidőben mi támadtuk, de egy felívelt labda után a vendégek növelték az előnyüket, utána pedig már nem tudtunk nyomást gyakorolni rájuk.

Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője: – Az egész meccset figyelembe véve az eredmény talán túlzottnak tűnik, de természetesen nem becsülöm alá a csapatom teljesítményét. Jól játszottunk, vezetést szereztünk és utána volt még lehetőségünk, amit be kellett volna lőni. A szünet után nehezen ébredtünk fel, ebben az időszakban a Debrecenben fölénk nőtt. A megfelelő pillanatban sikerült a második gólt megszereznünk, ezt követően a fiúk szépen játszva hozták le a meccset, úgyhogy nagyon boldog vagyok. Úgy gondolom, igazán nagy lehetőséget nem engedélyeztünk a ellenfelünknek a 90 perc alatt. Jó csapatteljesítmény volt.