Két edzőmeccset is játszott a hétvégén a Loki a Kisvárdával

Sport

A jövő szombati, Ferencváros elleni mérkőzés főpróbája jól sikerült: egy győzelem és egy döntetlen jött össze a szabolcsi rivális ellen.

1. mérkőzés:
Kisvárda – DVSC 1-1 (0-0)

Zárt kapus felkészülési összecsapás, vezette: Vad II.
Kisvárda: Dombó – Melnyik, Ene, Rubus, Protics – Lucas, Karaszjuk – Sassá (Rznyicsenko, 86.), Cukalasz (Kimih, 69.), Bumba – Tischler.
DVSC: Nagy S. – Habovda, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi – Bódi, Csősz, Kusnyír, Varga – Szécsi, Adeniji.

79. perc: Varga Kevin vezette rá a hazai védőkre a labdát, majd a tizenhatoshoz érve a mögé kerülő Ferenczit kiugratta, ő pedig okosan a középen berobbanó Szécsihez passzolt, aki a védőjét magáról lerázva megszerezte a találkozó első gólját. 0-1
90. perc: a csereember Rznyicsenko egy hátulról előre ívelt labdát 15 méterről lőtt a DVSC kapujába. A gól után már nem is volt idő további játékra. 1-1

2. mérkőzés
Kisvárda – DVSC 1-2 (0-0)

Zárt kapus felkészülési összecsapás, vezette: Karakó
Kisvárda: Minca – Hej, Avetiszjan (Kimih, 67.), Kravcsenko, Baranyai Á. – Szőr, Szimovics (Rznyicsenko, 74.) – Gosztonyi, Obradovics, Kovácsréti – Jelena.
DVSC: Kosicky – Damásdi, Szatmári, Baráth, Barna – Kundrák, Bereczki (Szabó Á., 79.), Szabó B. (Kovács R., 85.), Trujic – Garba, Kerekes (Lakatos, 74.).

58. perc: egy szögletet követő kavarodás után a labda Szimovics elé pattant, aki 2 méterről megszerezte a vezetést a hazai csapatnak. 1-0
75. perc: Trujic vitte le a labdát a bal szélen, és pontos, lapos centerezésére Kundrák érkezett a hosszú saroknál, majd gurított okosan a kapuba. 1-1
86. perc: egy gyors mélységi indítás után Trujic 15 méterről, középről kapásból lőtte ki a hosszú sarkot 1-2